Reddit گزارش شفافیت سال ۲۰۱۹ را منتشر کرد

Reddit آخرین گزارش شفافیت خود را منتشر کرده است ، که در آن به کلیه مطالب حذف محتوا و اقدامات اجرایی که این پلتفرم در سال گذشته انجام داده است ، توضیح می دهد.

بیشتر بخوانید

اسنپ چت اثرات AR را که “تحول زمینی” می نامد به این اپلیکیشن اضافه کرد.

Snapchat جلوه ای از AR ‘Ground Transform’ AR جدید را راه اندازی کرده است که به نظر می رسد می تواند زمین را در نمای دوربین Snap شما به آب یا گدازه یا تغییرات دیگر تغییر دهد. گزینه جدید با استفاده از ابزارهای AR تکامل Snapchat برای ایجاد جلوه های بصری را فراهم میکنند.

بیشتر بخوانید

فیس بوک برنامه Mobile Studio Creator جدید را راه اندازی کرد

این هفته فیس بوک نسخه جدید موبایل خود را از ابزار Creator Studio با یک برنامه جداگانه راه اندازی کرد تا به مدیریت بهتر صفحات فیسبوک شما کمک کند. از طریق برنامه جدید ، می توانید پست های صفحه را مدیریت و ویرایش کنید ، تجزیه و تحلیل عملکرد را مشاهده کرده و به پیام ها پاسخ دهید – با ظرفیت اضافه شده چندین صفحه فیس بوک را از طریق این برنامه مدیریت کنید.

بیشتر بخوانید

فیس بوک قالب جدیدی را برای صفحه جداگانه ی استوری های فیس بوک آزمایش می کند

فیسبوک یقین دارد که Stories آینده اشتراک گذاری اجتماعی است ، و شیوه ای که کاربران بیشتر به آن رو می آورند – و این آمار را برای اثبات اینکه تعداد بیشتری از افراد در واقع روزانه از Facebook Stories استفاده می کنند ، ارائه کرد.

بیشتر بخوانید

Snapchat با کشیدن انگشت خود از تبلیغات برای تماس با تلفن در ایالات متحده استفاده کنید

اسنپ چت پس از راه‌اندازی گزینه تبلیغاتی جدید “Swipe Up to Call” در دسامبر گذشته در خاورمیانه ، اعلام کرد که اکنون همین کار را به مشاغل آمریکایی ارائه می دهد. این امکان تماسهای تلفنی مستقیم را از داخل برنامه تبلیغ می کند و گزینه های آگهی “Swipe Up” موجود در Snaps را گسترش می دهد.

بیشتر بخوانید

YouTube “پروژه شاهد ” را راه اندازی می کند.

یوتیوب از VR به عنوان ابزاری برای افزایش آگاهی درباره مسائل اجتماعی استفاده میکند. این یک تجربه تا حدودی آزار دهنده است – اما با این وجود بسیار مهم است. این هفته ، یوتیوب تجربه جدید VR با عنوان “پروژه شاهد” را راه اندازی کرده است که هدف آن افزایش آگاهی در مورد شرایطی است که کودکان در معرض خطر قرار می گیرند ، و تأثیرات قابل توجهی که متعاقباً می توانند در زندگی خود داشته باشند. فیلم VR در تجربه یک کودک محبوس،به بیننده تلنگر می زند. شما می توانید تجربه حضور در سلول انفرادی را از نظر یک کودک در زندان بزرگسالان ببینید و بشنوید.

بیشتر بخوانید

فیس بوک برنامه ای جدید و شبیه Pinterest راه اندازی کرد.

فیس بوک با تیم NPE تجربی خود برنامه ای جدید و شبیه Pinterest را راه اندازی کرد. فیس بوک این هفته برنامه جدید دیگری را از طریق تیم جدید محصولات جدید خود یعنی Experimentation – یا NPE – راه اندازی کرده است که در اصل نسخه جدید تیم توسعه آزمایشگاه های Creative Labs است که فیس بوک در سال ۲۰۱۵ آن را کنسل کرد. آخرین برنامه از گروه NPE با نام Hobbi نامگذاری شده است که یک برنامه شبیه Pinterest برای جمع آوری تصاویراز سرگرمی ها و علاقه ها و مرتب کردن آنها در صفحه برای پیشرفت شما است.

بیشتر بخوانید

توییتر انگلیس فروشگاه پاپ آپ مشاوره دوستیابی توییتر را در لندن افتتاح کرد.

از روز ولنتاین هیجان زده اید؟ هدیه ای برای دوست تان پیچیده و آماده کرده اید؟ توییتر یک فروشگاه پاپ آپ موقت در لندن با نام “دفتر مشاوره دوستیابی توییتر ” افتتاح کرده است که بهترین موارد را در نکات غیرمترقبه ، در رابطه با ایجاد روابط نشان می دهد.

بیشتر بخوانید

واتس اپ به ۲ میلیارد کاربر فعال می رسد.

مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ ارتباطات با محوریت حریم خصوصی را آینده شبکه های اجتماعی می داند ، واتس اپ ، بزرگترین بستر پیام رسانی فیس بوک ، در این تغییر اساسی است. و این هفته ، اهمیت واتس اپ بار دیگر مورد تأکید قرار گرفته است که این برنامه به یک نقطه عطف جدید با ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه رسیده است.

بیشتر بخوانید

اسنپ چت و راه اندازی مجموعه جدیدی از ابزارهای یافتن منابع بهداشت روان در هنگام نیاز

اسنپ چت از راه اندازی مجموعه جدیدی از ابزارها برای کمک به کاربران برای یافتن منابع بهداشت روان در هنگام نیاز، خبر داده است. این ویژگی جدید با نام Here For You راه اندازی شده است که پشتیبانی برنامه ای فعال را به اسنپ چترهایی ارائه می دهد که ممکن است یک حالت روانی یا یک بحران عاطفی را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید