تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات تلگرام، پیام انبوه واتس آپ، تبلیغات گوگل و...

انسجام در پست گذاری

پست گذاری با زمانبندی و بصورت منظم مخاطب را مشتاق مطالب می کند...

برنامه ریزی و تولید محتوا

تولید محتوای شبکه های اجتماعی بصورت متنی، تصویری، ویدئویی و ...

کلامی چند پیرامون آوانلاین تیم...
با احترام و عنایت به سلیقه، پرنسیب و جایگاه هر برند در مقام یک مخاطب،
استودیو تبلیغات آوانگارد بیش از ۱۰ سال هست که در زمینه تبلیغات و بازاریابی در شهرهای مختلف، فعالیت داشته و مشاوره برندینگ مجموعه های گوناگونی را عهده دار بوده است، تبلیغات متنوعی چون ساخت تیزر، انیمیشن، طراحی بیلبورد، کاتالوگ ها، ساخت وبسایت، اپلیکیشن و… و همچنین پکیج های اختصاصی تکنولوژی های تبلیغاتی خاص.

در امتداد آن مسیر از سالها پیش در قالب دپارتمان آوانلاین، تصمیم گرفتیم با اتکا به ظرفیت نیروهای مجموعه پکیج های ویژه برندینگ آنلاین را ارائه کرده و همسو با جهان، در راستای فعالیت در دنیای مجازی قدم برداریم. بی شک مدیریت حرفه ای مطالب، تولید محتوا و زمانبندی قرارگیری مطلب در شبکه های اجتماعی و وبسایت های برندهای گوناگون بصورت منسجم، در فروش و برندینگ، تاثیر بسیار جدی و انکار نشدنی ای را دارا بوده و تمام هدف ما رسیدن به این قله مقصود همگام با مدیران برتر کشور می باشد.

4800+
تولید محتوا
185+
پروژه های تبلیغاتی انجام شده
مراحل کار ما در برندسازی اینترنتی...

امروزه برندسازی در فضای مجازی در بسیاری از مشاغل تاثیرگذارتر و سودمندتر از ادامه روند آفلاین برندسازی ست…

00

برای برند شدن در فضای مجازی آماده اید؟
پس از آغاز همکاری با آوانلاین اولین بخش از کار ارائه اطلاعات مفید پیرامون اقدامات پیشین برند در زمینه تبلیغات و برندسازی در فضای اینترنت هست و شناخت نقاط ضعف و قدرت و انتخاب شبکه های اجتماعی

01

فیلمبرداری، عکسبرداری، طراحی و ترجمه
تیم ما با اتکا به بیش از ده سال سابقه تبلیغات تمامی نیازهای یک برند برای تولید محتوا و اطلاعرسانی به مشتریان را اعم از فیلمبرداری، عکسبرداری، طراحی های متفاوت و... در طول ماه طبق برنامه ریزی انجام می دهند تا شما همیشه مطالب جدیدی برای ارائه به مخاطب داشته باشید.

02

تولید محتوای مناسب برند و مخاطب شما
بسیاری در حال حاضر در زمینه تولید محتوا در حال فعالیت می باشند اما اگر این کار به صورت حرفه ای انجام می شود چرا بازدیدکننده و نتیجه فروش اغلب پیج ها تا این میزان پایین می باشد؟ تولید محتوای اطلاعات در مجموعه ما توسط یک تیم مجرب و با سابقه 15 ساله تبلیغاتی صورت میگیرد.

03

پست گذاری، آپدیت سایت، بهینه سازی سئو
آپدیت منسجم و مداوم سایت، زمانبندی پست ها و مطالب تهیه شده از نکات بسیار مهمی ست که بسیاری از برند ها به آن توجه نمی کنند، هر شبکه اجتماعی و هر مطلب زمان خاص خودش رو برای بیننده داره، ما پست ها رو در درست ترین زمان ممکن در شبکه های اجتماعی و سایت شما قرار داده و بر روی آنها تبلیغ می کنیم.

04

افزایش مخاطب، بازدید موثر و فروش بیشتر
گردآوری مطالب مفید، نحوه پست گذاری اصولی، ارائه مطالب همواره جدید، کیفیت در اطلاعات ارائه شده و طی مسیری منطقی موجب می شود که ما به هدف نهایی خود یعنی فروش بهتر و ایجاد یک ذهنیت مثبت نسبت به خرید از مجموعه شما برسیم. فروش در پی موفقیتی برنامه ریزی شده لذتی بینظیر است.
خدمات دیگر استودیو تبلیغات آوانگارد (آوانلاین)
تیزرهای تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی ۳D، موشن گرافیک، کلیپ انیمیشن، انیمیشن دو بعدی، انیمیشن سه بعدی، استپ موشن، موشن دیزاین، انیمیشن سریالی
مشاوره تبلیغاتی و بازاریابی
مشاوره تکنولوژیک، پکیج های برندینگ تکنولوژیک، پکیج های نمایشگاهی، مشاوره تبلیغاتی و برندینگ آفلاین، مشاوره برندسازی اینترنتی (برندسازی آنلاین)
خدمات نمایشگاهی
مشاوره پکیج های نمایشگاهی، طراحی و اجرای غرفه، تجهیزات نمایشگاهی، استند، کانتر، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و…
طراحی و برندینگ
طراحی دو بعدی، کاتالوگ، بروشورو … طراحی سه بعدی فضای داخلی و خارجی، معماری، طراحی کاراکتر، انیمیشن و… طراحی لوگو، اوراق اداری و.. طراحی و چاپ هویت سازمانی، طراحی رنگ، فونت، شعار و…
تکنولوژی های تبلیغاتی
تکنولوژی VR (واقعیت مجازی)، تکنولوژی AR (واقعیت افزوده)، مپینگ، کاتالوگ هوشمند، ماکت دیجیتال و…
آنالیز کلمات کلیدی
فیلمبرداری زمینی، فیلمبرداری هوایی، عکسبرداری زمینی، عکسبرداری صنعتی، مصاحبه و خدمات رپورتاژی، فیلبرداری پاناروما، فیلمبرداری ۳۶۰