زمان باقیمانده تا آغاز نمایشگاه

خدمات اصلی آفکو

مشاوره حمل و نقل

استعلام بهترین نرخ

جذب سرمایه گذار

مشاوره حمل و نقل

ما در اپلیکیشن آفکو می کوشیم با تکیه بر سالها دانش و تجربه خود در امور حمل و نقل، بهترین نوع حمل و نقل مورد نیاز اعم از حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی و یا حمل و نقل زمینی را پیشنهاد داده و تمامی موارد مورد نیاز در ارسال و یا دریافت کالاها و محصولات را از هر لحاظ بررسی و مشاوره خواهیم کرد.

moshavereh

استعلام بهترین نرخ حمل

ما در اپلیکیشن آفکو موقعیت تراک کردن و همچنین بررسی کلیه قیمت های موجودی که توسط شرکت های مختلف برای حمل یک محموله ارائه می گردد را فراهم می کنیم. شما می توانید توسط آفکو هر لحظه به آخرین نرخ حمل و نقل پیشنهادی که شرکت های حامل ارائه میکنند دسترسی داشته و بر اساس تصمیم خود، بهترین مورد رو انتخاب و با آن سازمان همکاری کنید.

barrasi-gheimat

جذب سرمایه گذار

ما در اپلیکیشن آفکو می کوشیم با تکیه بر ارتباطات گوناگونی که در طی سالیان گذشته در زمینه حمل و نقل بدست آورده ایم و همچنین با همراهی و همکاری با برندها و افراد جدید، زمینه سرمایه گذاری و یا آشنایی شرکت ها با سرمایه گذارانی که تمایل به همکاری در زمینه حمل و نقل و بازرگانی دارند را فراهم آورده و در کنار شما خواهیم بود.

jazbe-sarmayeh

مباحث اصلی غرفه آفکو (نمایشگاه تهران)

A

مشاوره حمل و نقل

با سال ها سابقه همکاری در صادرات، واردات و حمل و نقل با برندهای مطرح کشور

B

بررسی خدمات صادرات و واردات

صحبت و بررسی مباحث پیرامون صادرات و واردات کالاهای مختلف

C

معرفی اپلیکیشن آفکو

آفکو اپلیکیشنی ست برای کلیه خدمات حمل و نقل، استعلام قیمت و با خدمات ویژه برای انواع شرکت ها

D

مباحث سرمایه گذاری

یکی از اهداف اصلی آفکو، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری و هم کاری برندهای مختلف در زمینه حمل و نقل و صادرات و واردات

ما در وبسایت آفکو می کوشیم تا همیشه جدیدترین اخبار و مقالات مربوط به حمل و نقل و همچنین صادرات و وارد رو بعنوان مرجع حمل و نقل بین المللی در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار دهیم.

آفکو یک اپلیکیشن اختصاصی می باشد که به شما کمک میکند در هر دسته بندی از انواع حمل و نقل، مناسبترین قیمت و شرکت مورد نظر خود را پیدا کرده و شروع به همکاری کنید.

در اپلیکیشن آفکو برخلاف بازار سنتی و گذشته حمل و نقل، رد و بدل شدن اطلاعات به صورت لحظه ای و بدون محدودیت امکان پذیر می باشد، حق انتخاب شما بعنوان یک مخاطب بسیار بیشتر از گذشته می باشد، امکان ارتباط با برندهای مورد نظر شما فراهم خواهد بود.

شما می توانید با حضور در غرفه آفکو و ثبت نام در نسخه اولیه اپلیکیشن، یکی از اولین نفراتی باشید که امکان استفاده از آفکو را پس از رونمایی (در هفته های آینده) خواهند داشت.

آفکو به شماره غرفه 219 و از تاریخ 28 آذر لغایت 30 آذر، همه روزه در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران، حضور خواهد داشت.

خدمات اصلی حمل و نقل

gom
مشاوره صادرات و واردات
air
حمل و نقل هوایی
land
حمل و نقل زمینی
ship
حمل و نقل دریایی

آفکو | مرجع حمل و نقل بین المللی

غرفه 219 نمایشگاه بین المللی تهران

میزبان شما هستیم در نمایشگاه حمل و نقل

با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید.

برخی از مجوز های ما

با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید.

برخی از مجوز های ما

logo-samandehi

درخواست بازپرداخت