هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آوانلاین کامل ترین مجموعه تولید محتوا و خدمات دیجیتال می باشد. ما هر روز در پی ایجاد خدمتی جدید در زمینه فعالیت های دیجیتال می باشیم.

رنگ مورد علاقه شما!؟

پشتیبانی آنلاین

09356668021 - 09357778021

09356668021 - 09357778021

قوانین آوانلاین:

استفاده از خدمات وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانلاین منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه خواهد بود، بدیهی است که شرکت در قبال هر گونه عواقب ناشی از تخلف از این شرایط، هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی گیرد.

 

پیرامون آوانلاین:

آوانلاین، مجموعه ای از ایده هاییست که در سایه ی سالها تلاش و فعالیت در زمینه برندسازی، تبلیغات و فروش شکل گرفته است. اصول کلی نگاه ما تلاش در راستای ارائه محصولات و خدماتی ست که هر برند برای موفقیت در برندینگ و تداوم روند فروش خود در فضای مجازی، به آن ها نیاز دارد. بی شک با چنین نگرشی، هرگز تلاشی جز در راه ارائه خدمات و محصولات جدید نداشته و نخواهیم داشت.

 

شرایط استفاده از مطالب:

ما همواره تلاش میکنیم جدیدترین اخبار، مقالات و مطالب دنیای فنآوری و شبکه های اجتماعی را در اختیار اعضای آوانلاین و مخاطبین خود قرار دهیم. در همین راستا و به دلیل زمان، انرژی و هزینه ای که صرف ارائه مطالب جدید می شود، استفاده از مطالب ترجمه شده در بخش اخبار، مقالات و آموزش های آوانلاین تنها با ذکر منبع آن، جایز خواهد بود و بی شک آوانلاین هر گونه استفاده از مطالب ترجمه شده توسط خود را ممنوع می داند و حق پیگیری قانونی و گزارش به گوگل را برای خود محفوظ میدارد.

 

قوانین تولید محتوا:

  • آوانلاین همواره تابع قوانین کشور ایران و همچنین قوانین بین المللی خدمات اینترنتی بوده و اجرای هر نوع خدمات خارج از این محدوده صورت نمی پذیرد.
  • تمامی محتوای تولید شده توسط آوانلاین تنها در چارچوب کسب و کارهای مجاز بوده و خواهد بود. هیچگونه محتوایی اعم از پست، استوری، استاتوس، تیزر کوتاه، انیمیشن و… خارج از شرایط و قوانین مجاز تولید نخواهد شد.
  • تولید محتوای کلیه مشاغل و فعالیت های غیر مجاز، اعم از سایت های شرط بندی و محصولات غیر مجاز ممنوع بوده و توسط آنلاین انجام نخواهد شد.
  • تنها مدیریت پیج های مشاغل مجاز توسط این مجموعه انجام شده و خواهد شد.
  • آوانلاین همواره و در محصولات تهیه و ارائه شده، امضای خود را در بخشی از اثر به نحوی که به ماهیت و کیفیت اثر خدشه ای وارد نشود، قرار خواهد داد.
  • هر نوع تولید محتوا بسته به نوع محصول، مشمول زمان تولید مختص به خود می گردد، حداقل زمان طراحی یک محتوا، 48 ساعت می باشد. لطفا پیش از ثبت سفارش، زمان آماده سازی طرح و یا ویدئو را مدنظر قرار دهید.

 

قوانین استفاده از مطالب:

  • محتوای تولید شده توسط آوانلاین تنها با سایز مناسب برای شبکه های اجتماعی و به همین منظور ایده پردازی و اجرا میگردد و استفاده از موارد تولید شده در فضایی خارج از چارچوب اینترنت، ممنوع می باشد و آوانلاین حق شکایت را برای خود محفوظ می دارد.
  • سایز مناسب و استاندارد برای محتواهای مختلف در بخش توضیحات محصولات نوشته شده است و بعنوان مثال ویدئو استوری و یا پست اینستاگرام، استاتوس واتس اپ و… هر یک در سایز استاندارد تهیه و به شما تحویل داده می شود.
  • در صورت تمایل جهت دریافت محصول با سایز متفاوت نسبت به سایز استاندارد، موضوع را با پشتیبان در میان بگذارید.
  • محتوای تولید شده توسط آوانلاین تنها برای یک برند بر اساس اطلاعات دریافت شده، تولید می گردد و استفاده از آن برای سایر برندها و فعالیت ها ممنوع می باشد.

 

 

 

ممنون بابت مطالعه این متن و زمانی که برای آن گذاشتید، بی شک ما را در انجام خدمات حرفه ای همراهی خواهید کرد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانلاین

 

 

درخواست بازپرداخت